Zorhajn 13. Tažení
zor.png

Kdy: 6. - 8. 11. 2009
Kde: Kunvald Camelot
Pořádá: Zorhajn
Počet hráčů: cca 20
Vlastní stránky: http://www.zorhajn.org/event.php?id=tazeni13
Účast: na přihlášku
Kontakt: moc.liamg|rraniugnas#moc.liamg|rraniugnas


O hře

Zorhajn tažení 13. proběhne na stejném místě a prakticky stejně jako předchozí tři ročníky (ale přesto úplně jinak, spíš sem chtěl říct že organizační věci jsou skoro stejné). Vzhledem k tomu, že bychom velice rádi kdyby ve družinkách bylo co nejvíce nováčků, lze se přihlásit pouze za organizátory. Respektive, ti kdo chtějí či budou hrát ve družince, mohou tohoto dosáhnout dvěma způsoby:

1. budou sami kontaktováni osobně či mejlem někým z organizátorů
2. pokusí se sami kontaktovat organizátory moc.liamg|rraniugnas#moc.liamg|rraniugnas s žádostí o místo ve družince.
Hrát se bude za jakéhokoli počasí a v jakémkoli počtu (s obojím máme zkušenosti :-). O nočním kvestu budou všichni informováni (proto se přihlašte, ať dostanete popis). Příběh pro hráče bude k dispozici nejspíš až na místě, ovšem nevylučujeme že bude předem. Rozpis setkání a seznam rolí organizátorů budeme rozesílat co nejdříve po vašem přihlášení.
Každému přihlášenému bude mailem zaslán příběh, aby se mohl připravit na role, které bude hrát. Chcete-li se akčněji zapojovat do děje, přihlašte se prosím co nejdříve, přihlašte se i tak, ať máme ponětí kdo vůbec přijede. Příběh Zorhajnu je kontinuálně upravován na google documents, kdokoli má zájem ho jakkoli ovivňovat, nechť pošle na moc.liamg|rraniugnas#moc.liamg|rraniugnas svůj googleovský email, bude přizván ke spolueditaci.


Co je to tažení?

Jak jsme zjistili, ne všichni vědí, co to je tažení. Zaslouží si to tedy kratší vysvětlení.


O čem je 13. Zorhajn Tažení?

Zorhajn tažení není jen tažení, doprovází ho spousta dalších zajímavých událostí, na které máme celý víkend:

• především samotné tažení, které proběhne v sobotu a kde se družinky jak bývá zvykem pokusí zachránit svět, nebo něco podobného
• strašlivě strašidelný noční kvest, letos poněkud netradiční formou, možná méně děsivou, ale o to zajímavější, který proběhne v noci z pátka na sobotu
• proslulé Zorhajnské divadlo, které přes všechnu snahu nejspíš opět nebude vůbec souviset s příběhem
• tradiční sáňkování po schodech Camelotu
• národní mistrovství ve hře na schovávanou
• Zorhajnské vaření dle osvědčené kuchařky „Vaříme bez receptu“
• jakékoli další nezodpovědné zneužívání vybavení Kamelotu

Harmonogram

Ubytování

Je zajištěno v překrásném, na tichém místě umístěném, domě (pevnosti) Kamelotu. Spát se bude na vojenských lehátkách (spacáky s sebou), tři místnosti je možno vytopit. Spacák si přivezte vlastní. Místa bude možná málo, kdo přijede dřív, má výhodu. Ne že by se ostatní nevešli, ale budou mít méně pohodlí. V Kamelotu neteče voda (teda jo, ale jen v jednom místě střechou, když prší), pitnou vodu zajistíme. Mýt se dá v potoce, do kterého ústí veškerá Kunvaldská kanalizace. Naproti Kamelotu je obchod, kde mají v pátek a v sobotu dopoledne otevřeno (ovšem nebudou asi úplně připravený na nájezd třiceti lidí, jsme malá ves). Dále chceme upozornit, že v Kamelotu se uhnízdil strašlivý Zorhajnský bordel. Několik lidí už tam beze stopy zmizelo, o věcech ani nemluvím.

Jak se tam dostat
Vlakem do Žamberka, potom autobusem z vlakového nádraží na autobusové nádraží (případně vlakem do Letohradu a autobusem do Žamberka), a odtamtud do Kunvaldu busem. Kamelot je přímo naproti zastávce Kunvald-Konzum. Když jedete busem, tak napravo je Konzum a parkoviště a nalevo Kamelot (myslím, že ho poznáte). V případě krajní nouze bysme mohli pro někoho do Žamberka dojet autem, ale nejspíš nebude čas.

Pravidla

V letošním ročníku s největší pravděpodobností nebude Roleplayngová družinka a hrát se bude podle zjednopdušených pravidel (jen letmo poupravených z Potkanconu), které budou včas (…:-) k dizpozici.


Galerie

(autor Anett)

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629227034834"}}

Kompletní fotogalerie

http://anettinka-kopretinka.rajce.idnes.cz/Zorhajn_tazeni_6._11._2009/


Dojmologie

Lisa

Takze - prvni den jsme cekali silene dlouho nez se orgove domluvi, zacinali jsme hodne pozde a uz jsem nemela do niceho chut, takze maskarni bal jsem si moc neuzila. Ani jsem se nemohla dostat do role, ani se mi nechtelo.
Zato druhy den byl vazne super! Pribeh byl fakt dobry a tentokrat jsem ho dokonce i pochopila (narozdil od Potkanconu) Postavy zajimave, pointa taky, pasti u vezeni super (samozrejme jsem prvni u vchodu musela schytat ja, ze.), fakt vsechno vyborne. Sice se na to divam ocima zacatecnika, ale tak pro ty to bylo delane, ze. Fakt jsem rada, ze jsem jela.
Jinak u rybare bylo fajn. Diky cele druzince za spolecne sdilene prohresky i to ostatni.

Drirr

O víkendu jsem byl na 13. Zorhajnu - tažení. Opět ho pořádal Sanguinar a spol. (do toho spol. se tentokrát počítá Kačena, Ciri, Chinook, Karkulka a další). stránky družiny Zorhajn
Hrál jsem CP.
Tažení to bylo i tentokrát obzvláště vypečené. Počasí bylo nakonec docela v pohodě, délka hry tak akorát, opravdový hon a výstřely v lese byly taky fajn, takže super. Nakonec jsme si i poklábosili v Camelotu a v neděli dopoledne se jelo domů.
Vlastně ne úplně domů. S Ciri jsme ještě jeli projet se na koních do Hrádku u Ústí. Tentokrát s náma jela i moje mamka, pro kterou to byl úplně nový zážitek. Ale prý ji to dost bavilo.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License