Chvalkovický puťák - Zimní tažení
drd.png

Kdy: 27. - 30. 12. 2010
Kde: Chvalkovice
Počet hráčů: 11, pro členy oddílu a známé
Organizátoři: DrD Jaroměř: Anax a Felčar
Kontakt: zc.manzes|lohkaj#zc.manzes|lohkaj
Vlastní stránky: http://www.drd-jaromer.estranky.cz/stranka/letni-tabor


O hře

Přihláška musí obsahovat soupis doposud získaných dovedností a předmětů, charakterové změny postavy a její další cile(stačí stručně). Cena akce je 800Kč pro členy DDM a 1000Kč pro nečleny DDM. Vše je nutné odevzdat do 19. 12. , od kdy je zároveň platba za akci nevratná. Maximum hráčů na zimní tažení je 11.


Kronika

Adam

437
Šéf Paní

Jiří

Rok 437
Šéf Paní
Naše družina je stále na cestách a plníme rozkazy Lovce duší. Pomáháme Impériu v boji proti povstalcům, jakožto elitní Imperiální jednotka.


Dojmologie

Bludička

Všem moc děkuju za zimní puťák, byl jako vždy super a i počasí nám bylo přáno. Chválím oba obláčky za hraní postav, které potkáváme, Dane o dost si se zlepšil a je to moc moc dobrý, každá tvoje postava už není utrápená bytůstka a navíc je každá jiná ;o).
Dál děkuju všem spoluhráčům za hezkou hru, ikdyž svádět na mě nemusíte furt všechno =oD, ale já vím, vy zase příjdete pro lektvárky Mu ha ha ha ha…
Co se mi tak trošku nelíbí je, že občas se stane to, že když se vybírají bestiáci, občas se stane, že je hraje hodně našich vlastních válečníků a my ostatní to moc nezachráníme. Dále, stále si jako družina nevěříme a nedělíme se o informace… možná bychom měli začít…


Fotogalerie

http://www.drd-jaromer.estranky.cz/fotoalbum/akce-drd---fantasy/zima-2010/

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License