Vražda v sídle Lancasterů
vrazda.png
logo%20kopie.png

Kdy: 9. 12. 2011 od 19.00 do cca 22.00 (výjimečně pátek
Kde: Pardubice, sraz na Pernštýnském náměstí, přímý odkaz zde: http://bit.ly/rBqwyM
Autoři: Zak a Kop
Počet hráčů: 7
Účast: na přihlášku (viz Kontakt)
Vstupné: 50 Kč
Kontakt: zc.drapral|noskirre#zc.drapral|noskirre


Legenda

Proti ocelově šedému nebi se v šeru rýsuje mohutná silueta staletého sídla. Těžko říct, jestli za přítmí může blížící se bouřka, která je slyšet z dáli, nebo pozdní hodina… možná to je normální místní počasí.
Po kamenité cestě se k domu kvapem blíží vůz. Vystoupí z něj muž ostrých rysů v dlouhém plášti s kloboukem naraženým do čela. Dlouze nasaje nosem vlhký štiplavý vzduch… Jasný záblesk rozčísne oblohu a ohlušující rachot hromu zní jak ryk pekelných démonů.
“Cítím to ve vzduchu, tenhle případ nebude jen tak…”


O hře

Ocitáme se na skotském venkově ve druhé polovině 20. století. Za podivných okolností zemřel ve svém sídle starý lord Lancaster. Na životě tohoto muže bylo mnoho tajemného a neobvyklého. Kdo dokáže rozluštit tajemství dávných věků skryté ve zdech jeho domu, knihovny a laboratoře?
Pokud se o to pokusíte, rozhodně si nemyslete, že to bude snadné a bezpečné. Vražda v sídle Lancasterů je detektivně-hororová hra v lovecraftovském duchu s množstvím tajemství a intrik. Odkrývání informací, které neměly nikdy spatřit světlo světa v kombinaci s vypjatými emocemi až do úplného konce graduje ve smrtícím kolotoči. Povede se v tomto závodě s časem rozluštit záhadu dřív, něž bude pozdě?

Hra je určená pro 7 hráčů. Nevyžaduje žádnou předchozí přípravu ani složité kostýmy, postačí jakékoliv tmavé oblečení bez rušivých moderních prvků.


Galerie

(Darien)

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157628375955731"}}

Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License