Taurea Thema: Hry stínů
tau.png

Kdy: 23. - 26. 8. 2008
Kde: Ostřešany
Pořádá: Taurejští
Počet hráčů: 20-30
Vlastní stránky: http://www.taurea.cz/clanek.aspx?i=109
Účast: na přihlášku
Kontakt: zc.manzes|aeruaT#zc.manzes|aeruaT


Legenda

Letošní děj Taurey Thema se bude odehrávat v prostředí velmi odlišném minulému ročníku. Z nestálé, hříchem prorostlé a podsvětské hospody U Mečouna se ocitneme ve zdánlivě přízemní, disciplinované a úzkoprsé vojenské pevnosti. Nenechte se tím však zmást. Množství rozličných charakterů, které si můžete téměř naprosto sami definovat a dotvořit; zázemí nabízející množství způsobů vyžití; tematicky pulzující situace, v níž se hráči s počátkem hry ocitnou- to vše snad zaručí kvalitní zábavu pro nás všechny.


O hře

Thema je modifikace klasického LARP světa, jejíž účelem je zvýšit důraz na RP (role playing), oprostit se od neherních prvků a vytvořit živoucí atmosféru, jež simuluje co nejskutečnější prostředí, v němž se budou hráči pohybovat. Celá hra stojí na atmosféře a příběhu, na svobodě postav a jejich značné možnosti ovlivnit děj svým chováním a způsobem hry. Více než o uměle vytvořený skillový systém, který většinou nebývá podložen skutečnými schopnostmi hráčů, se Thema opírá o vztahy určené rozličnými charaktery postav, jež se ve hře pohybují. Záleží jen na tom, jak kdo svou postavu uchopí, jak ji zasadí do světa a jaký jí vtiskne život.


Jak to proběhlo

První ročník nového, komorního formátu Taurea Thema se konal nedaleko Ostřešan na Pardubicku. Hráči se ocitli v prostředí slavné hospody U Mečouna, centru setkávání, zábavy, hříchů a neřestí, zločinu i svobodného života, ve víru tamních intrik. Hostinec odříznutý od okolního světa kvůli vyšetřování vraždy vlivného šlechtice se stal kulisou pro množství větších i menších příběhů, které dohromady vytvořily zajímavou živoucí atmosféru- pestrou mozajku Her Stínů… Kvalitní zázemí, výběr dobrých hráčů a nekomplikované protředí tak pomohly zrealizovat jednu z našich nejúspěšnějších akcí a zahájit tak novou éru LARPu Taurea.


Dojmologie

Cirion

Elfin

Darkdrix

Thea

Asan

Nikola

Alacran

Issabell


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157631425180260"}}

Plná fotogalerie

http://www.taurea.cz/fotky.aspx?odkud=ThemaI

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License