Síla věků - III - Vlci
sila.png

Kdy: 25. 4. 2009
Kde: Ve Svitavách poblíž rybníku Rosnička
Pořádá: Voltur
Počet hráčů: 80
Vstupné: 50 Kč
Vlastní stránky: http://silaveku.wz.cz
Účast: volná
Kontakt: zc.manzes|ukev.alis#zc.manzes|ukev.alis


Legenda

Další z mnoha povstání proti skřetí vládě bylo utopeno v krvi. Tehdy vzniknul Svazek.
Počátky tohoto spojení byly utajovány, aby pořár revolty mohl zaplát v ten nejnestřeženější okamžik. Pod rouškou utajení tedy vznikla nesilnější skupina, která se Krakovi a jeho Pěsti postavila. Bylo právě na čase. Krakova Pěst se stala symbolem metly, která smetla vše, co se jí stavělo do cesty. Již nikdy se pro její příslušníky a jejich rodiny nevžije jiný název než Pěst. Ocelová, drtivá, prudká…krvavá. A stalo se, že byl Svazek prozrazen.
Najít nové skrýše a vytáhnout do pole byly témata přetřásaná mezi vůdci Svazku. Strach z Pěsti a nejistota vlastní silou je zaslepovala. Došlo k prvnímu střetu. Již nebylo cesty zpět. V bojích však nastal prudký zvrat. Svazek podcenil svoji sílu a štěstěna se znenadání začala přiklánět na jeho stranu. Tehdy se objevily staré neshody. Staré přísloví praví, že lovec nemá dělit kance, který ještě běhá. Svazek porcoval. Při bitce o pozice v budoucí vládě se však zájmy lidí reprezentujících zájmy jejich krále. Síla Svazku tak byla oslabena o jeden prut, avšak ve chvíli, kdy pozice Pěsti již byla téměř vyvrácena ze základů.
Je neuvěřitelné, jak lehce proběhlo něco na první pohled tak nemožné. Převrat a změny vlády. A je až k nevíře, že trpaslíci a elfové se dokázali domluvit a rozdělit si vládu nad zemí, kterou okamžitě začaly spravovat. Lidé odtáhli do svých měst a uzavřeli se ostatním. Proč je řešit, když za mořem za nimi stojí něco velice, velice silného, královská armáda. Pozůstatky Pěsti byly rozprášeny, jako prašiví vlci byli rozehnáni do všech koutů země. Ti šťastnější mohli živořit a přežívat. Ti méně šťastní byli zotročeni novými pány. Mělo na ně být pohlíženo jako na nástroje zla, kterým je třeba se mstít. Sám Krak a jeho nejbližší nikdy nebyli nalezeni. A nobilita z řad elfů a trpaslíků tak neřešila žádné problémy. Vše šlo podle jejich představ.
…hajný si myslel, že je les v pořádku,
tak do něj nechodil, spravoval zahrádku,
tvářil se, že ho nic v tom lese nepálí,
vlci les ovládli, hajnýho zežrali…


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629226814584\/"}}

Kompletní fotogalerie:

Bombdil: http://bombdil.rajce.idnes.cz/Sila_veku/
Nargalen: http://nargalen.rajce.idnes.cz/Sila_Veku_II/ Od Nargalena
Kožak: http://kozakjm.rajce.idnes.cz/Sila_Veku_2009/
Krux: http://krux.rajce.idnes.cz/Sila_Veku_III_-_2009/#album
Eliška: http://outlon.rajce.idnes.cz/Sila_veku_III_24.-26.4.09/
Mrkev: http://mrkvicka.rajce.idnes.cz/2009-04-27_Sila_veku/
Astica: http://astica.rajce.idnes.cz/Sila_veku_III/

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License