Shadows Of Hk: IV: kapitola
shad.png

Kdy: 28. - 30. 10. 2005
Kde: Hradec Králové
Pořádá: Kviiik, Shadows of HK
Počet hráčů: 30
Vlastní stránky: http://www.shadows-of-hk.wz.cz
Účast: volná na přihlášku
Kontakt: zc.manzes|walc.tiki#zc.manzes|walc.tiki, zc.murtnec|margatnep#zc.murtnec|margatnep


Legenda

Vše nasvědčuje tomu, že se události dávají do pohybu a že finální konec nastane mnohem dříve, než ho všichni očekávali…
Na obloze září Rudá hvězda, v Podsvětí vypukl šestý maelstörm, spektry se probouzejí a ovládají Umbru, na Zemi se přemnožili Lovci a bez milosti hubí všechny nadpřirozené. Vlkodlaci zaznamenali zrození dokonalého míšence bez vedlejších znaků, upíři se děsí probuzení prastarých a mágové cítí, že koloběh essence zažívá silné narušení…


O hře

Herní prostory:

Celá hra proběhne za běžného nočního provozu historického centra města a přilehlého parku. Všude je tam plno temných uliček, zákoutí, schodišť, stinných rohů a tak vůbec… Prostředí jako dělané pro tichou a ilegální činnost… Také je v místě několik desítek hospod, kam se dá jít občerstvit, či případně domluvit herní schůzka. Může se kamkoli v souladu se zákony ČR a zdravým rozumem. Jediné hráčům zapovězené místo je hospoda „Batalion u Draků“, kde sídlí organizátoři a podobná verbež a kam se smí jen na pozvání k vyřešení něčeho, co se týká hry.


Materiály

Pravidla IV. kapitoly
Noviny a materiály vzniklé při hře


Dojmologie

Mors

Tuhle záležitost pořádá Kvííík, Vertol a ostatní šílenci z Hradc Králové. Jde o City LARP na motivy World of Darkness. Atmosféra je opravdu velice hutná a neustále se něco děje. Je to zapříčiněno hlavně tím, že LARP trvá vždy jen jeden víkend a hraje se převážně v noci. Proto zde téměř nenajdete hluchá místa. Atmosféru umocňuje spousta reálných rekvizit a nadprůměrné kostýmy.
Letos jste opravdu poznali zásahovku od doktorů či bohatých obchodníků. Přesvědčte se ve fotogalerii. Ve hře se pohybuje spousta postav od prostých smrtelníků vykonávajících bohulibá povolání jako doktoři, policisté, právníci, mafiáni, městská rada, fetky a socky, až po upíry, vlkodlaky, víly, infernalisty, kyborgy, mágy, šílené kněze, vtělení Gaii a Wyrma nebo bandu mutantů. Jak říkám. Zábavu obstarává už jenom příslušnost jednotlivých účastníků, nehledě na jejich různorodé zájmy.
O akci a pletichaření není nouze, nenadálé zvraty, podrazy a úchylnosti jsou na denním pořádku. Celé se to odehrává v historická části města se spoustou temných uliček, zákoutí, kostelů, hospůdek a náměstí. Gotická nálada na vás dolehne téměř určitě. Hodně záleží také na tom, jakou postavu si uděláte, respektive jak ji propracujete. Z toho vyplývá dobrý roleplaying, který je nutností na téhle akci.
Jak říkám, téměř 100% zábava nacpaná do jednoho adrenalinového víkendu. Pořiďte si kopec povzbuzovadel a vyražte do nočních Hradeckých ulic. Třeba narazíte i na jezdce Apokalypsy. A nebo radši ne. To záleží, na jakou stranu se chcete přidat.


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157619396127593"}}
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License