Shadows Of HK: I. kapitola
shad.png

Kdy: 15. - 16. 11. 2003
Kde: Hradec Králové
Pořádá: Kviiik, Shadows of HK
Počet hráčů: 30
Vlastní stránky: http://www.shadows-of-hk.wz.cz
Účast: volná na přihlášku
Kontakt: zc.manzes|walc.tiki#zc.manzes|walc.tiki, zc.murtnec|margatnep#zc.murtnec|margatnep


Legenda: HISTORIE ŘÁDU INCUBUS

Kdysi ve 12. století se francouzským alchymistům povedlo nemožné. Ve vší tajnosti ve skrytu osamělého kláštera vyrobili něco, co by mohlo změnit běh světa – elixír nesmrtelnosti.
Každý boháč nebo král této planety by dal celé své jmění, jen aby ho získal. Dokázal by vést války a vraždit příbuzné. Touha po nesmrtelnosti je silnější, než jAkékoli lidské zábrany. To si alchymisté dobře uvědomovali, nechtěli, aby byl lektvar zneužit ve jménu moci. Chtěli ho použít k získávání vědomostí a pomoci lidem. Nesetkali by se však s porozuměním, proto se ukryli mezi mnichy tajného řádu Incubus, který už po staletí střežil mnohá tajná vědění a nauky. Tady bude lektvar v bezpečí, dokud se nenajde způsob, jak ho dobře použít. Návod na výrobu nápoje zašifrovali a po částech ukryli po různých místech knihovny, často jako součást textu nějaké knihy, takže nezasvěcený nemá nejmenší šanci návod najít.


Pravidla

Pravidla


Dojmologie (Geralt z Rivie)

Byl jsem pozván na LARP, abych jim dělal obchodníka. Tak vám o tom něco povyprávím právě z mého pohledu.
Bylo mi oznámeno, že se mám dostavit v sobotu 15.11.2003 v 13:00 na Nový Hradec do skautské klubovny což je zároveň domovská základna Frakiry. Na místě se odehrávalo něco, co bych nazval organizační horečka. Každý se pokoušel něco prospěšnýho dělat a nakonec stejně všichni všem překáželi. Někdy kolem 13:30 se objevila první významná skupina bojovníků.
Chvíli se ještě organizovalo, mimo jiné i jedny z posledních pročítání pravidel.
Někdy kolem15:00 se bojovníci navlékli do zbrojí, vybavili se a začli pořádat turnaj. Jednoduchý systém, bojující se rozlosovali do dvojic a pak metodou pavouka.
Která se malinko zvrtla v bitku všichni proti všem. :)
A odebíráme se na trolejbus směr Carrefour. Hromadná vycházka v kostýmech (nyní už herních, ne turnajových) na zmrzlinu. Uvnitř Carrefouru ještě kolečko pro lidi a odebrali jsme se na staré město na souboj.


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157619394875375"}}
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License