Sargelion 9: Hrozba severu
sarg.png

Kdy: červenec 2009
Kde: lesy u Náchoda
Pořádá: Sir Gergon
Počet hráčů: cca 20
Vlastní stránky: http://www.sargelion.larpy-nachod.cz/index.html
Účast: volná na oznámení
Kontakt: zc.manzes|nogreg.ris#zc.manzes|nogreg.ris


Legenda

Hrozba severu

Zaklínač se vrací ze severu spolu s Azaghálem. Nikdo netuší co tam nahoře prožili, ale je jasné, že z Barbarie se nevrací s prázdnou. Kameny noci u sebe totiž již nemají. Na severu použili společné přání a vyvolali mocný předmět. Je to zbraň, která má neuvěřitelnou moc. S ní je totiž schopný kdokoliv povolat armádu ledových skřetů. Potřebuje jenom tu zbraň a amulet s hlavou skřeta. Oba se rozhodli, že není bezpečné tyto předměty mít pohromadě. Každý si tedy vzal jeden z nich a ten bude bránit za každou cenu.
Kromě toho si na město Anuminas dělá zálusk tajemný mág, který má spoustu pomocníků v blízkosti města a ti mu zajišťují pevnou půdu pod nohama. Zřejmě budou chtít vyhlásit nové volby starosty a navrhnout mága. kdo ví, třeba si město pomůže a třeba ho to zničí. Záleží na tobě ke které straně se přidáš. Nynější starosta už nic moc nedělá. sedí, občas svolá radu ale stejně z toho nevzejde žádná změna. Je tento stav vhodný, nebo by bylo dobré mít silného vůdce? Nebo možná ani starosta ani mág, ale ty sám se chceš stát starostou. Tak si získej dostatek hlasů a jdi do toho.


Pravidla

Ke stažení zde.


Kronika

Sendor je země na západním břehu Galténie. Je to staré království. Nyní v něm zemřel král. Jeho dcera je však velice mladá, a proto nemůže dosednout na trůn. Proto místo ní sedá na trůn kníže. Má samozřejmě velký strach. Z tohoto důvodu si nechal od jednoho mága vytvořit kolem sebe magický štít. Tím neprojde žádná zbraň. Elfímu králi se toto nelíbí. Povolal své nejlepší mágy a ti vytvořili mocný meč schopný prorazit tento štít a zahubit vládce. Ten by však byl ve velkém nebezpečí. Proto je ukryt jak v prostoru, tak i v čase. Bude povolán, až královna Andreica dospěje a bude schopna vládnout. Na jeho ukrytí bylo potřeba třinácti nožů hvězdného znamení. Ty jsou nyní také ukryty. Pokud ale budou nalezeny a o půlnoci za úplňku dány hroty k sobě, tak vytvoří magickou bránu. kterou může někdo projít do jiného času a přinést meč. o tom se však doslechl kníže a sehnal dobrodruhy, kteří za velkou odměnu donesou nože jemu. Ale i nože jsou dobře ukryty, aby byly po ruce teprve, až bude potřeba.

Ten čas nyní nadešel. Andreica dospívá a kníže je na vrcholu. Elfové začínají putování za noži a mečem.


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629226760284"}}

Kompletní fotogalerie

http://www.sargelion.larpy-nachod.cz/foto/index.htm

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License