Sargelion
sarg.png

Kde: lesy u Náchoda
Pořádá: Sir Gergon
Počet hráčů: cca 20
Vlastní stránky: http://www.sargelion.larpy-nachod.cz/index.html
Účast: volná na oznámení
Kontakt: zc.manzes|nogreg.ris#zc.manzes|nogreg.ris


Kdo s kým?

Před branami města se sešlo mnoho nových dobrodruhů. Většina z nich neměla tušení kam povedou jejich příští kroky, ale bylo jisté, že válce v zemi se nevyhnou. Bylo na nich aby zvolili na kterou stranu se přidají. Zda budou podporovat knížete, nebo se dají do služeb princezny. Skoro všichni se snažili býti nestrannými, nicméně brzy se začala projevovat nevraživost mezi jednotlivými skupinkami.


Plameny sfér

Sentha šermíř, majitel arény ve městě uspořádal turnaj. V prvním kole zvítězil zaklínač a ve druhém procházející hraničář. Poté se však začaly dít divné věci a dobrodruzi se museli přesunout do lesů v okolí města.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629591391853"}}

Kompletní fotogalerie
http://www.parelian.wz.cz/plameny%20sfer/index.html


Barvy noci

Pokud někdo řekne noc, tak se každému vybaví černá barva. Ale to není to pravé. V noci je totiž možno spatřit spousty barev a některé mohou být i nebezpečné. Magie je všude a nikdo neví, kdy se rozhodne ovládnout lidi natolik, že nebudou schopni vlastního uvažování. V okolí se totiž objevují vzácné drahokamy plné magie. Kdo má některý z těchto kamenů, tak se mu zvýší jeho schopnosti a dovednosti. Ale také ho tento kámen začne pomalu ovládat.


Rudá míza

Magie je velice stará a nikdy jí nebylo dost, ale nyní se dostává do ruky opravdu každému. Tajemný muž znalý alchymie se toulá kolem Laicinoru a velice levně prodává spousty lektvarů. Zatím si nikdo nestěžoval, ale je pouze otázkou času, kdy to začne někomu vadit.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629226712516"}}

Kompletní fotogalerie
http://www.parelian.wz.cz/ruda%20miza/index.html


Dobro a zlo chrámu

Dva dny po odnesení nože z chrámu se v lesích objevil Duch. Ale zároveň s ním, také rytíř zkázy. Ten se snažil zničit princeznu. Měla však okolo sebe mnoho lidí ochotných se postavit mezi ni a rytíře. Zároveň došlo k jejímu zakletí a princezna ztratila svou magickou moc. Proto se její lidé dávají do hledání svitku, který ji může zachránit.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629591415083"}}

Kompletní fotogalerie
http://www.parelian.wz.cz/dobro%20a%20zlo%20chramu/index.html


Půlnoční chrám

Večer přiběhl do města kněz, a mluvil o velkém netvoru, který zabil jeho společníky. Z města se vydala skupina dobrodruhů, aby zničili to zlo. Narazili však také na nekromanta, který ovládal toho netvora. Tajně s nimi šla také princezna Laicinoru. Nekromanta podřízla nějaká zlodějka a netvora zabilo pár mužů na louce za lesem.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629226734072"}}

Kompletní fotogalerie
http://www.parelian.wz.cz/pulnocni%20chram/index.html


Křišťálová koule

Bitva trvala dlouho, ale nakonec elfové zlo vymítili. Bohužel nebylo nalezeno mnoho nožů s hvězdnými znameními. Pátrání pokračuje dál. Jeden se už objevil, ale zase zmizel mezi dobrodruhy. V poslední době se do města zatoulal tajemný muž. Nosí černý plášť a ještě nikdo mu neviděl do tváře. Nabízí peníze za drobné služby a hledá nějakého Artemidase.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629591438221"}}

První nůž

V hostinci se toho večera sešlo mnoho lidí. Cizí žena, jeden kouzelník a několik bojovníků. Mezi přítomnými byli také skřet a troll. V tom vtrhl do místnosti paladin Gergon. Nedaleko města prý byl viděn muž v černém plášti, který už dlouho obtěžuje město a zabil již několik osob. Přestože celý den sněžilo, dobrodruzi vyrazili do lesa. Několikrát spatřili toho může mezi stromy. Nakonec ho dohonili na louce za lesem.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629591485465"}}

Kompletní fotogalerie
http://www.parelian.wz.cz/sargelion/index4.html


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License