Sanguinarr
sang.png

Sanguinarr působí odjakživa (nebo skoro odjakživa) ve východočeské dřevárnicko-larpovo-recesistické skupině Zorhajn a řadu let vystupuje jako jejich ideový a vysmívaný vůdce. Po dlouholetém naléhání, přijal sice s nelibostí, ovšem se slitovnou velkorysostí funkci vůdce ve východočeské skupině Potkani (původní text redaktora: Před více než rokem přijal také pozvání do východočeské skupini Potkani, kde zastává funkci sluhy a rohožky pro boty).
Sanguinarr se věnuje larpům už drahně let. Mezi jeho první patřil Gawain, Ishad či bitva Cintra. Velmi brzo začal s ostatními členy družiny Zorhajn pořádat vlastní komorní a zorhajnským humorem specifické akce: Zorhajn tažení a Zorhajn světy. Obě akce se opakovaně setkávají s celosvětovým úspěchem.
Sanguinarr má rád především hry založené na roleplayingu, fantazii a improvizačním přístupu. Nevyhýbá se ovšem ani pravidlovým a dobrodružnějším hrám. Hry většinou připravuje ruku v ruce se svým dobrým přítelem a rádcem Panem Naposledníchvíli Improvizátorem.


Zorhajn svět:

Každá postava je vlastně CP, pravidla jsou minimální a důležitý je příběh a divadlo pro nás navzájem.
Stránky projektu: http://www.zorhajn.org/event.php?id=zorsvet08

Zorhajn tažení:

Zvláštní formát proslulého larpu už má dvanáct dílů.
Stránky projektu: http://www.zorhajn.org/event.php?id=zortazeni11

Anti-semitism:

Komorní fantasy larp spolupořádá s Kačenou.
Stránky projektu: http://potkancon.mezisvety.net/program/so-larp

Mirtinu Kovos

Bitevní larp ze středověkého prostředí pořádaný ve dvou bězích na PotkanConu 2010.
Stránky Projektu: http://potkancon.mezisvety.net/mirtinu-kovos

Just a Dream

Larp, na který se nemusíte nijak připravovat. Nevíte totiž kdo jste. Nevíte ani kde jste. Vlastně ani kdy jste. Možná to budete chtít vědět. Možná to budete muset zjistit. Dřív než bude pozdě…
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/just-a-dream

Mlýn

Mlýn je atmosférický LARP z pohádkového prostředí. Z pohádkového prostředí Ladovy české vesničky, ale také krutého pohádkového lesa bratří Grimmů. Hráči budou hrát…strašidla. Není ale jisté, kdo se koho vlastně má bát, a jestli ti, co mají děsit ostatní, nemohou být taky sami vyděšeni.
Stránky projektu: http://hznmcon.tntsystems.cz/mlyn

Blade Runner

Je to komorní sci-fi larp na dvě hodiny, kde se účastníci ocitají v kůži lovců robotických replikantů. Hra rozvíjí vnitřní konflikty postav, útočí na morální otázky a vede k promýšlení otázek o lidskosti. Larp byl úspěšně sehrán v rámci HZNM-conu nebo při Pardubických odpoledních.
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/blade-runner-ii

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License