Říjen 2012

Program na říjen

Sdílet: Facebook

Deskoherní odpoledne

deskovky.png

Kdy: 3. 10. 2012 od 15:00 do 18:00 hod.
Kde: Pardubice, Krajská knihovna, dětské oddělení
Pořádá: LarPard, Riwi
Účast: volná na ohlášení
Vstupné: 0 Kč
Kontakt: zc.drapral|drapral#zc.drapral|drapral

Deskové hry jsou zábava jež ti umožní dělat téměř cokoliv. Zachraňovat svět před nemocemi (Pandemic), stavět města (Carcassone), ukořistit dračí srdce (Dračí srdce) nebo ubránit Camelot před nájezdníky (Stíny nad Camelotem). Tyto a další deskové hry vám budou k dispozici včetně průvodce, který vám je vysvětlí. A pokud máte snad vlastní deskovku a nemáte hráče, tak ji vezměte s sebou!


RP Hospoda

drama.png

Kdy: 4. 10. 2012 od 18:00
Kde: Pardubice,Sv. Anežky České 29, Klub 29
Pořádá: LarPard
Účast: na přihlášku
Vstupné: 0 Kč
Vlastní stránky: http://www.larpard.cz/rp-hospoda
Kontakt: zc.drapral|kavon.naj#zc.drapral|kavon.naj

Večery v hospůdce u dobrého pití ve společnosti přátel. Každý na ně rád vzpomíná. Ozvláštněme si tento večer a přijďme v roli někoho jiného! Návštěvníci se stylizují do slavných lidí, archetypů nebo hrdinů a stráví pár hodin, jako by jimi skutečně byli. U jednoho stolu se tak může sejít Tornádo Lou s Jamesem Bondem, Neo s Michaelem Jacksonem, princ z Persie s Constantinem… Nezávazně, na zkoušku, naplno!
Vyberte si jednu z rolí na našich webových stránkách či si vymyslete vlastní. Nechte se inspirovat jakýmkoliv filmem či příběhem a vžijte se do kůže svého oblíbeného hrdiny.


[Coffee House]

Komorní larp Coffee House

coffee.png

Kdy: 11. 10. 2012 od 17:00
Kde: Pardubice, skautské centrum Na Vinici
Pořádá: LarPard, Aleš Navrátil
Počet účastníků: 7: 2 ženy, 3 muži, 2 obojetné role
Účast: Na přihlášku: napište na kontaktní e-mail své jméno a telefon, do předmětu uveďte "Coffee house".
Vstupné: 120 Kč plné vstupné / 50 Kč pro studenty (po předložení studentské karty)
Vlastní stránky: http://www.larpard.cz/coffee-1012
Kontakt: zc.drapral|valsor#zc.drapral|valsor

Komorní larp v prostředí útulné kavárny a čerstvého denního tisku.
Máte rádi kávu, která vzkřísí i mrtvého? Čekané i nečekané události, jež mohou změnit směr vašeho životního putování a možná i celého města? Pak přijďte ochutnat náš malý komorní larp, ve kterém se setkává viditelné s neviditelným a sladké s hořkým. A to vše v posledních hodinách volebního zápasu o město! Každý má své motivy, ale je na každém pro co se nakonec rozhodne!
Cílem hry je prožít dobrodružství i legraci, staronové situace a pochutnat si na šálku kávy ve společnosti dobrých přátel i nepřátel.


Paintball

airsoft.png

Kdy: 18. 10. 2012 od 16:30
Kde: Pardubice, Hůrka, sraz u MHD Hůrka
Pořádá: LarPard
Účast: přihlašte se prosím mailem poslaným na adresu zc.drapral|llabtniap#zc.drapral|llabtniap, stačí uvést své jméno, příjmení a telefonní kontakt.
Vstupné: 100 Kč (v ceně půjčení zbraně a základní munice 100 ks)
Kontakt: zc.drapral|llabtniap#zc.drapral|llabtniap

Dva týmy v neznámém prostředí. Nepřátelé. Akce, adrenalin, rychlost, týmová spolupráce. Zvítězit ale může i ten, kdo bude mít prostě štěstí… Paintball je adrenalinový sport, ve kterém jde o vyřazení soupeře tak, že ho zastřelíte - pomocí želatinových kuliček. Veškeré vybavení pro několik hodin hry bude pro vás připraveno na místě - zbraně, chrániče na obličej, náboje. Pokud jste dosud váhali, zda to vyzkoušet, máte jedinečnou příležitost!

Chci se zúčastnit. Co k tomu budu potřebovat? Napište své jméno, příjmení a telefonní kontakt na e-mail zc.drapral|llabtniap#zc.drapral|llabtniap. Do předmětu zprávy uveďte "paintball". Na místo pak přijďte v oblečení, u kterého nevadí, že se ušpiní, je dobré mít láhev s vodou. Vstupné činí jen 100 Kč - zahrnuto je půjčení zbraně, masky a základní množství munice - 100 ks (další si můžete na místě přikoupit).

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157631804822330"}}

Lov pokladů

paleta.png

Kdy: 24.10. 2012 od 16:00 do 19:00
Kde: Staré město Pardubic, sraz u Krajské knihovny
Pořádá: LarPard, Darien
Účast: volná. Podrobnosti na stránce Lov.
Vstupné: 0 Kč
Vlastní stránky: http://www.larpard.cz/lov
Kontakt: zc.drapral|neirad#zc.drapral|neirad

Opakujeme úspěšný Lov pokladů, ve kterém zajímavým a soutěživým způsobem poznáváme uličky Pardubic. Formou hry poznáš město, budeš řešit úkoly a soupeřit s ostatními. Lovit budeš nejenom místa, ale také soupeře. Jako zbraň ti poslouží fotoaparát, třeba ten, co máš na mobilním telefonu.


[Laser game]

Laser game

lasergame.png

Kdy: 25. 10. 2012 od 17:00
Kde: Pardubice, Jiřího z Poděbrad 2593 (Karlovina) u "Myslivecké hospody"
Pořádá: LarPard, Laser tag aréna Pardubice
Počet účastníků: omezen
Účast: přihlašte se prosím mailem poslaným na adresu zc.drapral|noskirre#zc.drapral|noskirre, stačí uvést své jméno, příjmení a telefonní kontakt.
Vstupné: bude upřesněno
Kontakt: zc.drapral|noskirre#zc.drapral|noskirre

Laser game je akční adrenalinová zábava ve ztemnělé herně plné světelných paprsků, překážek a nepřátel. Vyzbroj se vestou a laserovým kanónem a pomož svému týmu vyhrát!
Larpard ve spolupráci s nově otevřenou Laser game arénou Pardubice pro vás připravil speciální program za zvýhodněné vstupné.
Dodatečné info: Doporučujeme se přihlásit včas, neboť počet míst je omezen. Jedna hra trvá 15 minut, hraje se maximálně 5 na 5 a za 2 hodiny bude odehráno 6 her.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License