Puťáky
drd.png

Kde: Chvalkovice
Počet hráčů: 14, pro členy oddílu a známé
Organizátoři: DrD Jaroměř: Anax a Felčar
Kontakt: zc.manzes|lohkaj#zc.manzes|lohkaj
Vlastní stránky: http://www.drd-jaromer.estranky.cz/stranka/letni-tabor

Je to svět postavený na Warhammeru, ale docela upravený (inspirace přišla i z jiných knížek).
Bydlí se ve srubu (žádná voda ani elektrika, jen kamna).
Každý den odchází družinka plnit questy; vlastně je to jedno velké tažení. Završení je plánováno letos v létě a skoro určitě se nebude přibírat nikdo nový, je to spíš pro menší počet lidí, kteří si rozehrávají a propracovávají svoje postavy (povolání a dovedností) a spolupracují na několika větších úkolech.
Většinou chodíme jen po okolí (10-15km) občas někam dál busem a večer zpátky na srub, kde se probírá, co budou dělat zítra.


Pán Caledoru

Kdy: 27. - 30. 12. 2008

Spize

Den prvý
Příchod, vybalení… čerpání ze studny, aby Nela mohla zastřít naši přítomnost. Opravdu vzrušující cesta z Chvalek ke srubu, zpestřená množstvím vod balených v trhavých fóliích a hromadou chleba. Prostě masakr.
-Do srubu se nastěhoval nějakej týpek, co nám vařil a tak. (Nechávali jsme zamčeno, žejo. Ach jo. To je hrůza jak jsme blbí. Ani jsme si ho nevšimli. Resp. všimli, ale nebyl hoden naší pozornosti. Sakra. Teď až si to uvědomuju. Já jsem tak blbej [ale ostatní teda taky]).
-Byla zaregistrována skupina asi dvaceti barbarů, jak běžej někam do lesa. No, řekli jsme si, proč to nezkusit, že jo. Tak jsme vyvrazili za nima. Zastihli jsme je na zpáteční cestě, kdy nesli velkou truhlu zlata a tak, ale asi pět jich chybělo. No, neodvážili jsme se je napadnout přímo, tak jsme jen dva odlákali a oddělali.
-Pokračovali jsme směrem, kde museli najít ten poklad, našli jsme nějakou hrobku, kolem ná nějaký barbary (aspoň myslím, ž to byli barbaři, přiznám se, že tady má paměť dosti pokulhává). Našli se tam nějaký listiny a tak, v tomhle jsem nikdy neměl moc přehled.
-Odpoledne se stavil Tangrim (ten starej trpaslík s nákupem), a Meagreshovým hlasem nám oznámil, že o půlnoci si přijde pro dokumenty o studni magie.
-Podvečerní návštěva Ředitele akademie a nějakýho kancléře (vysoce postavenýho šlechtice) s tím, že zejtra ráno je naplánovanej útok na Chvalkovice s cílem dobýt je dříve, než bude barbarů příliš.
-Večer jsme se vydali ke studni magie, Nela čerpala ze studny, aby měla energii naa to skrývací kouzlo. Opět se tam vyrojili démoni a byla svedena vskutuku pěkná bitva.

Já si to nemůžu vynachválit. Na nic co by mi vadilo si nevzpomínám. No, možná jsem si to nechal málo rozležet v hlavě, ale prostě mi to přišlo dokonalý.

Milan

Tak sem si to nechal rozležet v hlavě, a napíšu hodnocení puťáku.

Osvaldík

Tak tento puťák se mi líbil asi nejvíc, ať po příběhové tak po bojové lince..

Vojta

Ja si myslím, že to bylo supr.

Azu

Mně se to teda fakt líbilo. Boje byly super, šifry ještě lepší.

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157631424528124"}}

Kompletní fotogalerie:
http://www.drd-jaromer.estranky.cz/fotoalbum/akce-drd---fantasy/zimni-larp/


Návrat bohů

Kdy: 3. - 8. 8. 2008

Štěpánek

CHVALKOVICKÝ DENÍK : Bílá smrt
3. 8., Chvalkovice

Večer před dnešním dnem mě ředitel zavolal, neboť pro mě měl veliký úkol, a byl bych skutečně mnohem raději, kdyby si mě byl býval nikdy nevolal já se mohl klidně dál věnovat svému bádání.

Spize

Mé dojmy jsou převážně dobré až výborné. Epickej příběh, přesně jaký mám rád.

Láca

Zdravím Vás, tábor chválím a ještě jednou chválím. Jen jedna neduha zbývá (vlastně více, leč jednu zmíním jako hlavní, nebo raději tak nějak letem světem - za pomoci výčtu - tedy nejen neduhy, ale i duhy připojme).

Felčar

Stále vázne vaše komunikace s CP…když od nich nezískáte to co chcete vzdáváte to moc snadno!!

Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157631424454284\/"}}

Kompletní fotogalerie:
http://www.drd-jaromer.estranky.cz/fotoalbum/akce-drd---fantasy/letni-tabor-08/


Smrt přichází

Kdy: 21. - 24. 3. 2008


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License