Prokletí panství Whately: Dojmologie

Zappo (bez korektur interpunkce)

Ocekavani pred hrou:
Cekal jsem, ze potkam nove lidi, ocekaval jsem prumernou detektivku, doufal v horor (je to muj velky sen, odehrat horor), tesil se na vylet do Pardubic a prijemny vecer se hrou i po hre.


Singollo a Ewka

Inu, nadchlo nás to…rozhodli jsme se, pokud nikdo není proti, uskutečnit další larp. Byl by v druhém týdnu v květnu u Psycho na chalupě…je to zatím předběžné, tím myslím termín, ne místo:). V té době tam bude probíhat ještě jeden několikahodinový larp, a sním propojíme využití prostor. Prozatím promýšlíme schéma, ale nebude příliš odlišné. Ovšem i ti, kteří už hráli si budou moci zahrát opět, budou-li mít chuť. Příběh pozměníme…dekentně:), zdramatizujeme, přidáme vnější vlivy vnitřní zvraty. Pro 12. hráčů celkem:).


Mors

Děkuji Darien za moc pekné provedení LARpíku, za rekvizity, chlebíčky a stylovou hudbu. Já si to opravdu užila, děkuji spoluhráčům za velice přiíjemnou atmosféru, konspirační prostředí, odlehčený humor i nečekané scény. Ráda jsem poznala nové tváře i viděla ty staré. Byl to velice příjemně strávený víkend po všech stránkách.


Allegor

Takže, k místu akce: Přišlo mi příjemně útulný, hlavně teda mělo to obrovský plus, že tam byl bazén:) Ne, vážně, řekl bych, že co se týče zázemí (jídelna či co to bylo, prostě ta místnost co jsme v ní kecali přede hrou, kuchyň, koupelna, kamrlík kde jsme se převlíkali) bylo tak akorát pro tolik lidí, kolik nás tam bylo.


Drirr

Recenze
V sobotu 21. března se v Moravanech u Pardubic konal 1. běh komorního LARPu Prokletí panství Whately. LARP připravila a zorganizovala velice aktivní osoba ve východočeské komunitě Kristýna "Darien" Obrdlíková, která taktéž spravuje stránky o fantasy akcích a komunitě LarPard.


Postřehy organizátora

Něco málo z mojí strany a tak, aby se případný zájemce nic nedozvěděl :-)


Galerie

(Autor Natálka)

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157629226456274"}}

Úplná fotogalerie:

http://picasaweb.google.cz/nathaelen.natalka/ProkletiPanstviWhately#

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License