Plán 8 z Vnějšího vesmíru
plan8.png
logo%20kopie.png

Kdy: 18. 1. 2013 v 18:00
Kde: Skautská klubovna na Vinici
Pořádá: Khelben, LarPard
Počet účastníků: 8
Účast: napište na uvedený kontakt své jméno a telefonní kontakt, do předmětu pak uveďte "Plán 8".
Vstupné: 120,- /50,- (zlevněné vstupné pro studenty, důchodce atd.)
Kontakt: zc.drapral|neblehk#zc.drapral|neblehk
Sdílet: Facebook


O hře

Vítejte v komorním larpu "Plan 8 from Outer Space", v němž máte šanci hrát za mimozemšťana. Ocitnete se na palubě vaší mimozemské lodě z filmu "Plan Nine From Outer Space" od Eda Wooda, který vznikl již v roce 1959. Znalost filmu ke hře není nutná. Stručně lze říci, že mimozemšťané se snaží zastavit lidstvo před sestavením zbraně schopné zničit svět - a jak vidno, osm plánů již selhalo.
Tato konkrétní hra se odehrává před filmem, krátce poté, co jste zkusili "Plán 8". Larp zobrazuje setkání protagonistů při rozboru selhání Plánu 8 a strategická porada nad Plánem 9, ať už to bude cokoliv.
Celá hra je nastavena na odlehčený, humorný styl.
Larp vznikl v roce 2005 v zahraničí, přeložil Daniel "Khelben" Bohovic.

Pro lepší prožitek je vhodné si vzít vhodné oblečení k oficiálnímu jednání, nicméně nepočítejte se složitým kostýmováním nebo viditelným ztvárnění toho, že jste mimozemšťané.


Dojmologie

Khelben

Larp skončil, nutno říct, že v poslední době se málokdy nasměju tak jako při této scifi hříčce. a plán číslo 9 zahrnující jednosměrné letenky, vyjednávání o půjčce na výrobu transformujících se lampiček či nemilosrdné smlouvání projektového manažera a účetního o rozpočet na sušenky stál zato.


Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License