Osgordská reconquista (2004)
osgord.png

Kdy: 11. - 15. 8. 2004
Kde: U Ronovce u Havlíčkova Brodu
Počet hráčů: 50
Pořádá: Dorghul
Účast: volná na přihlášku
Odkaz: http://osgord.mysteria.cz
Kontakt: zc.manzes|luhgrod#zc.manzes|luhgrod


Legenda

Království Lothar se pomalu dostává z období úpadku. Královým trnem v oku je knížectví Osgord. Před deseti lety se mu představený řádu Severního kříže zavázal, že kraj vyvede z bídy a obnoví tam pořádek.
Nikdy se však nevrátil
Takže jestliže se chcete vydat do tohoto bohy zapomenutého kraje a zjistit, co se tam vlastně před deseti lety stalo, pokračujte ve čtení.


O hře

Takže děj bude situován do lesů kolem zříceniny hradu Ronovec 10km od Havlíčkova Brodu. Jde o hodně lesnatý terén takže na opalování to tam nebude ale zase je to příjemnější v parném létě běhat po lese než na pastvinách. Tedy abyste si nemysleli, jže vás houpnem do lesa a necháme vás hledat světýlko tak to ne. Sama vesnice Iveraska bude na kraji lesa na místě, kde budete mít krásný pohled na siluetu hradu. Při západu slunce to bude velice romantický takže až místo toho, aby ste toho skřeta umlátili tak ho vemte na rande a ukažte mu ten krásný západ slunce. Hrad trčí jako zub do menšího údolí s řekou Rokvos. (tedy jde o potok ale musíte si pod ním představit krapet něco většího a hnedle je to řeka).

Místo na stanování bude na louce, která je využívána v jiný čas léta pro skauty takže je tam docela dobré zázemí i s prkenou putykou. Eště bych měl napsat, že v okolí Osgordu je dost malejch mimozemšťanů, co si říkaj klíšťata-tak si kupte nějakej repelent a jestli ste očkováni(jako my) tak to budete mít nejlepší páč Klíšťová encefalitida a borelioza sou všude)

Eště jídlo a pití si vemte s sebou-teda pitná voda bude ale s jídlem je to v okolních vískách horší…


Popisy a pravidla

Výběr herních skupin
Výběr ras
Výběr povolání
Pravidla boje


Existuje náznak, že proběhl i Osgord 2003, nicméně informace k němu nejsou dohledatelné.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License