Postavy

Cizí postavy

Ve hře uvítám hráče, kteří si rádi zahrajou organizací řízené postavy, popřípadě nějaké potvory atd. CP neplatí vstupné.

Hráčské postavy

Nejlepší bude, když si každý hráč napíše postavu sám. Samozřejmě rád pomůžu, poradím a bude jich tu pár nastíněných pro inspiraci. Neboj se na cokoliv zeptat.

Pár postav pro nastínění
  • Mladý mág Petr

Petr býval kluk jako každý jiný. Chodíval do školy, učil se hrát na klavír a zakládal se spolužáky tajné spolky. Na rozdíl od svých vrstevníků to však bral vážně. Jednou s partou zkoušeli vyvolat ducha zesnulé babičky. Jaké bylo Petrovo překvapení, když uslyšel její hlas. Ostatní však neslyšeli nic. Tehdy si Petr uvědomil, že není jako ostatní a začal se zajímat o magii.
Nebylo jednoduché sehnat někoho, kdo by mu poskytoval knihy a informace, ale Petrovi se to podařilo a časem se naučil "pár triků".
Když se reality protnuly, tak buď udělal něco špatně nebo naopak něco dobře. Možná byl jen ve špatný čas na špatném místě, ale najednou se ocitl ve světě tolik podobném tomu, který znal a přece tolik jiném… Co asi ukrývá?

  • Jednorožka Evellin

Myslíte si, že být jednorožcem je nějaká výhra? To teda není. Pořád po vás pasou nějací lovci. Buď vás chtějí prodat nebo uřezat roh. Mě chtěli připravit o veškerou mou magickou moc. Sice jsem zvládla přeskočit do jiného světa, ale bez následků se to neobešlo. Než jsem uprchla, musela jsem svést těžký boj a byla připravena o část své síly. Například jsem přišla o svůj krásný vzhled a byla jsem uvězněna v těle lidské dívky v neznámém světě. A vsadím se, že mě ti lovci následovali.

  • Godric

Nikdo neví, jestli to je jeho pravé jméno. Nikdo neví, odkud přišel a co vlastně všechno dokáže. Jedno je jisté - Godric nenávidí vše, co je podle něho znesvěcením rovnováhy a každým dnem pokračuje ve své osobní křížové výpravě proti všem bytostem, o kterých tvrdí, že do našeho světa nepatří.
Za pasem dřevěné kůly, po kapsách bylinky a lektvary, na zádech meč. S podivným leskem v oku kráčí sám po cestě, kterou vidí snad jen on.

  • John Taylor

Soukromý detektiv, který bere jen ty nejpodivnější zakázky dostal další z mnoha podivných. V minulosti už hledal Svatý grál, ztracené náhrdelníky, pohřešované domácí mazlíčky a v neposlední řadě tu máme ten případ, kdy najal sám sebe, aby našel své alter ego, ale o tom nerad mluví.
Ve svém bílém baloňáku a kloboukem posazeným hluboko do čela tentokrát dostává zakázku, najít svému klientovi cestu domů. To se nezdá zas tak složité, ale to by nejprve musel sám vědět, kde vlastně je. Ale ať je kdekoliv, rozhodně nesmí zapomínat, aby si pečlivě hýčkal svou špatnou pověst…

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License