Meč osudu
krest.png

Kdy: přeložen na září
Kde: Litice nad Orlicí
Pořádá: Cech vlka
Počet účastníků: 25
Účast: na přihlášku
Vstupné: 300 Kč předem, 400 Kč na místě
Odkaz: http://www.cechvlka.cz/nase-akce/larp-mec-osudu/
Kontakt: moc.liamg|rtep.akcizur#moc.liamg|rtep.akcizur
Sdílet: Facebook


Znáte svět zaklínače jménem Geralt z Rivie? Svět stvořený Andrzejem Sapkowskim?
Ne? Tak tedy vítejte do světa odvážných válečníků, mocných mágů, mrštných zlodějů a tajemných zaklínačů. Vítejte do světa plného lidí, elfů a trpaslíků. Vítejte do světa bestií i temných stvoření, při setkání s nimiž můžete přijít o svůj majetek nebo zaplatit i cenu nejvyšší. Vítejte do světa, který vás pohltí, světa dobrodruhů, jedním z nichž se máte možnost stát.
Nebo znáte? Tak tedy vítejte. Ne do časů světoznámého Geralta z Rivie, ale do časů 300 let před jeho narozením. Do časů, kdy jsou království severu rozdělena na vévodství a vzájemně soupeří o moc. A zde se dělí tok času, a který z proudů bude tím vaším? To už rozhodněte sami.
A v tomto světě, v tomto čase serodí i vaše město, doposud malá obchodní křižovatka. Kde to bude? Na hranici tří lidských vévodství a území ovládaném elfy, to vše ve stínu Mahakamských hor, kterým vládnou trpaslíci. Na soutoku, v němž se řeka Dyfne líně vlévá do mohutného toku Pontaru. Krom hustých lesů, jsou zde hluboké bažiny, kterým doposud vládnou divoké bestie a nezkrotné nestvůry. Množství proplouvajících obchodních lodí i putujících karavan vyvolalo potřebu opevněného městečka. To vše a mnohem více jest důvodem, proč se toto město stalo i vaším cílem.
Ať už jako válečníci hledající obživu a slávu. Strážci města dohlížející na pořádek.
Či mágové, kteří jsou zde mimo dohled kapituly, jenž neschvaluje právě ty nejlákavější experimenty.
Kořením společnosti jsou zde ti, o nichž se nemluví. Schopní otevřít zamčenou schránku, sehnat nesehnatelné, odstranit nežádoucí osoby, ať už čepelí nebo šipkou.
Jestliže se ale ocitnete v ohrožení bestií, tak vám pomohou pouze zaklínači. Ti právě sem přichází, aby získali zkušenosti s bojem proti nestvůrám a nalezli vzácné suroviny. Právě zde se zapisují do kronik a zkazky o jejich činech se budou předávat dlouhé generace.
Každý z vás přichází do města s trochu odlišným cílem. Bude však stejný i na konci úvodního dějství?


Na hradě se nachází pitná voda a je pro vás k dispozici. Spaní v hradních prostorách na prkenných podlahách, chce to si přivést karimatky či něco podobného. Jídlo si přivezte své. Na hradě se nacházejí 2 ohniště. Jedno v podhradí a druhé přímo na nádvoří.
Ve vesnici Litice pod hradem se nachází příjemná hospůdka. Pro zájemce o pivo a další pochutiny bude k dispozici. 


Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License