Matrix 2
matrix.png

Kdy: 5. - 6. 11. 2010 (pátek odpoledne až noc ze soboty na neděli)
Kde: V Pardubicích ve městě
Pořádá: Newman, Darien
Počet hráčů: cca 20-30
Účast: volná na přihlášku
Kontakt: zc.murtnec|ecp.xirtam#zc.murtnec|ecp.xirtam


Podrobnosti

Půjde o městský larp plný adrenalinových scén, soubojů, útěků, telefonních budek a tmavých obleků. Nebudou zřejmě chybět přepady, záchrana lidí z Matrixu, války programů a úskoky Architekta. Matrix je také velmi spletitý, co se informací týče, a ne všechny jsou na vyždání po ruce - očekávejte tedy i kódy a šifry.
Kostýmová povinnost? Nikoho nenutíme, ale rozhodně to dokreslí vaši roli. Kožený oděv, černá patka a guny zavěšené proklatě nízko…
Černé a nebo airsoftové brýle jsou podmínkou, palné zbraně pak zřejmě pouze manuální (plynové či elektrické pouze po domluvě s organizátory).
Ale pozor, nepůjde jen o boj či intriky. Pokud se rozhodnete přijmout v dění nějakou roli, dostanete příležitost si ji vychutnat až do hloubky zeleného moře informací. Jaké to je být člověkem, programem nebo agentem? Vyberte si a uvidíte…

Hra se bude odehrávat v ulicích města Pardubic. Herní doba je 24 hodin, začne se v pátek odpoledne a skončí nejpozději v sobotu v noci. Ve hře se budou pohybovat jak organizované skupiny tak i jednotlivci s předem danými či během hry získanými úkoly a zápletkami. Protože se hraje v civilizaci, je nutné udržovat jistou diskrétnost (např. vytažení airsoftové zbraně na veřejnosti je proti zákonům ČR) a snažit se o nekonfliktnost s nehrajícím okolím.
Velkou část herní komuninace zřejmě budou zastupovat mobilní telefony.
Pokud máte představu, co chcete hrát, řekněte to zavčas organizátorům. Snadněji tak budou vaše představy naplněny a je větší šance, že si hru užijete. Pokud máte nějaké otázky či pochybnosti, opět se nezapoměňte zeptat.

Ubytování pro přespolní je zajištěno ve skautské klubovně. Nebude asi možné tam trávit celé dny (předpokládá se, že hráči budou v terénu), cena za noc je 40 Kč. Při posílání přihlášky nám prosím napiště, zdali chcete toto ubytování.
Chceme také upozornit, že posíláním přihlášek na poslední chvíli, případně spoléháním na neposlání přihlášky vůbec, sabotujete hru sami sobě!

Hra se odehrává v době mezi prvním a druhým dílem filmu. Posádky lodí se snaží probudit co nejvíce ostatních lidí a vytáhnout nějaké zajímavé informace, které jim pomůžou v boji proti strojům ať už v Matrixu či venku.
Na druhé straně stojí programy řízené Architektem. Většinou to jsou agenti. Architekt již cítí, že se blíží nový reload Matrixu a zvyšuje tedy svoji aktivitu.
A všude mezi tím jsou oni. Exulanti z různých předešlých verzí, kteří bojují (i když méně výrazně než ostatní) o pozici v této realitě. I oni ví, že se blíží reload a snaží se upevnit si své pozice, aby v příští verzi byli ještě mocnější.


Jak se přihlásit

Přihlašování je již uzavřeno. Informační maily budou rozeslány kolem 2.11.

Stav

Programy: Ryan, Damián, Daysir, Psycho, Dingoo, Eridor
Lidé:
Tým 1 - Wicki, MANik, Krinara, Garfield
Tým 2 - Errikson, Sew, Wlasi, Drirr, Andy a Tetriska
Tým 3 - Jóna, Absinth, Helios, Jimmy
Tým 4 - Gorthard, Stříberka, Huan, Drrak
Tým 5 - Aleoin, Alexandra, Khelben, Eleatar, Riwi, Lukáš
Agenti: Raven, Genju, Ludva, Světluška, Gilly


Pro ty, co neznají Matrix:

Informace v češtině: http://cs.wikipedia.org/wiki/Matrix
Informace v angličtině (více info): http://en.wikipedia.org/wiki/The_Matrix_(series)


Organizátoři

Newman

Proč zrovna Matrix? Uvažoval jsem, ve kterém světě bych si rád zahrál. A bylo to tu. Poté, co se odmlčela Noční hlídka, mi chyběl vícedenní městský larp, kde při běžném denním životě, škole, nakupování, práci, zároveň prožíváte larpovou roli - být pořád ve střehu, dostávat neobvyklé telefonáty, plánovat rozsáhlé akce, žít v jiné rovině. Něco takového od Matrixu očekávám.

Darien

K organizování Matrixu jsem se dostala opačnou cestou, než je obvyklé: věděla jsem, jaké mechanismy bych chtěla zkusit použít, věděla jsem, že chci městský larp a že ho nechci dělat sama. Nápad prostředí je Newmanův. Jdeme zkusit několik nových věcí jak v pravidlech, tak ve využití města (třeba si začít všímat, kolik telefonních budek tu ještě stojí…).

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License