Jakub "Maoren" Šváb
mao.png
logo%20kopie.png

Pro svět narozen před více než 25 lety, pro LARPy před více než deseti. Má za sebou už desítky různých akcí, malých, velkých, slavných i neznámých. Akce organizuje už více než 8 let, především je spjat s Warhammer akcemi u Přelouče, Trinity bylo takové menší vybočení z kurzu klasických fantasy LARPů. Při organizování si zakládá především na dobrých pravidlech a dostatku questů, roleplaying chápe jako něco co by měl mít na slušné úrovni každý LARPař. Příběhy a setting staví co nejoriginálněji to jde s přihlédnutím k reáliím světa, který si vybral. Prioritou pro něj vždycky je zábava hráčů, ale z nastavení LARPu vybočuje jen velmi nerad, což vytváří konfliktní situace a Mao bohužel dost konfliktní je. Trinity pro něj bylo při přípravě malým rájem, protože prostředí si stvořil sám a díky tomu mohl zapojit i myšlenky, které by do běžných LARPů nepasovaly a vlastně tak odzkoušet systém chystaný pro budoucí plánované akce. Bohužel se mu nepodařilo odhadnout přípravu, na což ostatně "dojely" i jiné jeho akce. Zůstalo tak jen u dobrého úmyslu. Je členem LarPardu a čas dělí mezi Přelouč, Pardubice a Brno.


Trinity

Pokusili jsme se se Singollem v rámci jedněch Velikonoc a zpřítomnění konfliktu nebe a pekel.
Stránky projektu http://www.larpard.cz/trinity

Warhammer

Můj oblíbený svět převedený nejprve do bitev a později do formátu larpu. Starám se o faktografickou správnost a vymýšlení příběhů (a taky právních kliček). Starám se o larp už od jeho vzniku a v organizaci jsem chyběl jen jeden ročník (nepočítám-li tu bitvu, co jsem skončil s autem ve vrbě…)
Stránky projektu: http://warhammer.mysteria.cz nebo http://warhammerlarp.wikidot.com

Star Crime

Komorní larp z prostředí mězihvězdné vězeňské lodě, kde se hráči coby odsouzenci probouzejí v jedné z cel a neví, co se s lodí přihodilo…
Stránky projektu: http://www.larpard.cz/star-crime

Vojenská čest

Komorní larp na motivy vojenského soudu, kdy se účastníci stanou porotci ve složitém případu americké justice. Znalost práva samozřejmě nepodmiňuje účast.
Stránky projektu: http://www.larpard.cz/vojenska-cest

Highlander

Jednou snad bude. Kratší bojový larp na motivy stejnojmenné předlohy.
Stránky projektu: http://larpard.wikidot.com/highlander

Kontakt: Maoren(@)seznam.cz

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License