Larpový dýchánek

Kdy: 18.-20. 12. 2015
Kde: Česká Třebová, viz http://1url.cz/FEyI
Počet hráčů: cca 30
Pořádá: In-spiral: Rado a Driici
Cena: 200 Kč plus dobrovolné příspěvky
Účast: na pozvánku
Kontakt:


"Tady je místo pro vaše citáty."
(Je to akce pro vás, kdo se má s tím furt vymejšlet..)
R.

Larpový dýchánek je především párty a teprve potom larpovou přehlídkou. Každý rok je místo i pro vaše ztřeštěné nápady. V nultém ročníku disco, v I. Extreme Watcher Fest,který bude i letos. Doufáme že tím není Vaše fantasie vyčerpána ;-)

Vyzýváme vás - otevřete mysl pro vaše sny !

Za kolik
Snažíme se, aby akce byla co nejvíce nízkonákladová. Základem je částka 200,- Kč, což jsou náklady na ubytování. Ta je povinná pro všechny účastníky.
Pokud budete spát pouze jeden den, nebo třeba doma, pokusíme se nějak dohodnout, nicméně tato částka bude pokrývat i náklady na pronájem objektu pro ostatní. Dále bude dána možnost finančně přispět přímo pořadatelům jednotlivých larpů.

Můžete se těšit na tyto larpy:
Piková pětka, Byznys a Baroko, Prezident, Jménem republiky
…a kdo si nevybere a chce spíše odlehčení s přesahem, tak Kurva se neříká.

Akce je pouze na pozvání, protože je limitována místem na přespání a kapacitou komorních larpů. Pozvaní od orgů - zvěte další účastníky, ale prosím jen každý jednoho dalšího. Věříme že i tak budete ve výborné společnosti. (ne,k.rva, my to víme!)

Sobota večer : Extrem Watcher Fest II. aneb filmy dle vašeho výběru z našeho převýběru, doporučeno při sledování konzumovat jakýkoliv alkohol… pronesl anonym v neděli v hodině mezi psem a vlkem když poslední vysílení končili sledování…


Galerie

Autor: Darien

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157663744671169"}}

Plné album: https://plus.google.com/photos/114642640414253240192/albums/6236331113359791233?utm_source=chrome_ntp_icon&utm_medium=chrome_app&utm_campaign=chrome

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License