Křest ohněm 2005
krest.png

Kdy: 5. - 8. 5. 2005
Kde: Ledeč nad Sázavou
Pořádá: Drirr, Mordreaud, Zorhajn
Počet hráčů:
Vlastní stránky: http://krestohnem.ic.cz
Účast: volná na přihlášku
Kontakt: zc.manzes|flppa#zc.manzes|flppa


Shrnutí děje

- Ciri odhalil Dijkstra společně s mistrem magie, Ciri vsak utekla a ukrývala se neznámo kde s Geraltem a s Yennefer. Nakonec byla nalezena Emhyrem, kterému vsak jeho city nedovolili, zabránit jí aby opět utekla. Následně byla pronásledována takřka vsemi, avsak nejvíce Bonhartem, který ji vyzval na souboj, jenz nesel odmítnout. Jejich boj byl vyrovnaný. Bonhart vsak nakonec zvítězil, avsak stačilo mu pokořit ji. Následně mu Ciri ukradl opět Emhyr a dlouhou dobu se s ní ukrýval, nez přisel jistý elf jménem Avallac´h a unesl dívku do jiného světa. Vzápětí vsak poznal ze přecenil své síly a Ciri opět uprchla, tentokrát ke Geraltovi a Yennefer, kteří s ciri nadobro zmizeli bůhvíkde.
- Ekonomickou situaci drzel v ruce víceméně Novigrad. Sice nedokázal úplně potlačit příval falesných peněz z Nilfgaardu, ale podařilo se mu zachránit život Kovirskému králi Esteradu Thyssenovi. Ten poslal Redanii zlato, které vsak získal Emhyr. Nicméně je jisté, ze Kovir jestě neřekl poslední slovo a tusí ze za atentátem na něho bude patrně Nilfgaard. Tím se dostáváme k patrně nejpodstatnějsí věci - Nilfgaard, kterému mezitím shořelo město, postoupil za Jarugu a u Brenny se střetl s Redanskými vojsky. V tězké bitvě nakonec zvítězil, ale utrpěl citelnou ztrátu - padl Emhyr var Emreis. Plamen tančící na mohylách nepřátel vyhasl a Nilfgaard je prozatím bez císaře.
- V kraji bylo vyhubeno mnoho zrůd a zaklínači se rozhodli, ze do probíhající války nezasáhnou. Také se při svátku Saovine objevil divoký hon, který zabijel bez milosti vsechny bez znamení.


Galerie

{"module":"wiki\/image\/FlickrGalleryModule","params":{"photosetId":"72157628695886221"}}

Plná fotogalerie

http://www.potkani.net/galerie/krest-ohnem-2005


Recenze

Mordreaud

Vyprávělo se, že ten muž přišel ze severu. Ačkoliv byl květen a do svátku Savoine zbývalo několik dní, byl zahalen do černého pláště. Nebyl starý, ale jeho vlasy byly notně prokvetlé. Když jej místní viděli kráčet, utekli do svých obydlí a zavírali dveře a okna na petlice a v nejtemnějším koutě svých příbytků odříkávali motlitby proti ďáblu. Toulavé kočky na něho prý cenily zuby, ale vyhýbaly se útěkem jeho pohledu. Zamířil k nejbližší krčmě.

Vyprávění lovkyně Mianny

Konečně jsem tady. V okolních lesích zuří boje redanských se scoia´tel a častokráte překročí Jarugu skupiny černých jezdců. Hledat cesty mezi nimi je nebezpečné a mnohokráte i téměř nemožné. A teď konečně stojím ne náměstí Novohradském. Město se hemží lidmi, právě probíhá trh a přes jeho hluk téměř neslyším.
Musím si dávat pozor, kterýkoli z lidí zde může mít oči špiona Nilfgaardu. Nepotřebuji, aby ke mně chovali jakékoli podezření. Najdu Dijskru, řeknu mu co jsem zjistila a vrátím se zpátky do lesů.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License