Srdce Avalonu

Kdy: 4.-6. 7. 2016
Kde: Letohrad
Uvádí: Katka Katoo Pirklová, Honza Gavroš Winkelhöfer
Počet účastníků:
Účast: V rámci festivalu HZNM-con
Odkaz: http://hznmcon.tntsystems.cz/larpy
Sdílet: Facebook


Legenda

Mír. V tom slově jsme se naučili tak snadno žít, až si ani neuvědomujeme, že není tak dávno doba, kdy o něm naši předkové jen snili. Mnozí z nás ještě nosí ty mizerné vojenské hadry, protože na materiálu armáda nešetřila. Jen bohatí nebo mladí do té všudypřítomné šedi přináší nějakou změnu, jedni totiž mohou a druzí nedovedou jinak.
Blíží se noc plného měsíce a jako pokaždé i dnes se mladí vydají k mořskému břehu, aby se v měsíční záři veselili a snili o tom, jaké záhady se skrývají za nekonečnou hladinou oceánu. Ve vesnici se mezitím sejde Rada, aby uzavřela nové obchody s vyslanci Gubernátu. S těmi, kteří bývali naši nepřátelé, ale dnes se bez spolupráce s nimi neumíme obejít.

Jednalo by se jim snáze, kdyby věděli, že za sto dní přijde neodvratný konec?

O hře

Srdce Avalonu je výpravný scénovaný komorní larp, který chce účastníky provést upadající společností, která si čím dál silněji uvědomuje svůj blížící se zánik. Příběh hry pracuje zejména se vztahy a emocemi, není možné jakkoliv vyhrát nebo prohrát.

Srdce Avalonu neobsahuje fyzické násilí ani alkohol, vyskytuje se zde však jistá míra intimního kontaktu (nečekejte žádné jazyky do hlav, ve hře se nedostanete dál než ke vřelejšímu objetí). Od hráčů budeme chtít jednoduchý základ kostýmu, který na místě obohatíme tématickými doplňky.
Srdce Avalonu je mírně inspirováno Nejasnou zprávou o konci světa, nejedná se však o adaptaci a znalost filmu je pro herní zážitek irelevantní.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License