Hznm Con 2015
cons.png

http://hznmcon.tntsystems.cz/

Hnutí za nový meloun Con je malý východočeský festival komorních larpů. Proběhne ve dnech 4.-6. července 2015 v Letohradě.

HZNM-con bude letos třídenní, od soboty odpoledne do pondělí, protože je v pondělí státní svátek. V pondělí ráno bude společná snídaně a poté ještě jeden běh larpů. Končit se bude v pondělí odpoledne. V pátek se možná uskuteční nějaký jiný program, příp. párty nedaleko Letohradu.

Akce je primárně určena těm, kteří chtějí přijet a trávit čas s lidmi a společnou zábavou. Pokud se chcete pouze účastnit larpů, tato akce pro vás není vhodná, protože neexistuje dopředu rozpis běhů a her (v přihlášce vyplníte preference, podle kterých rozpis vytvoříme), takže nelze přijíždět jen na vybrané hry. Při přihlašování upřednostníme zájemce, kteří chtějí přijet na celý víkend.
Akce je otevřená pro všechny lidi, kteří chtějí hrát komorní larpy, bez rozdílu věku, rasy a příslušnosti k larpové skupině. Ve skutečnosti i lidem, které larpy (už) nebaví, protože HZNM con je také o trávení času s kamarády, hraní na kytaru u táboráků, potenciálně výletování po okolí (když někdo zorganizuje) apod. Bohužel je počet účastníků podstatně limitován kapacitou místa, proto s přihlašováním neváhejte.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License