Hra
hr.png

Kdy: 10. 4. 2013
Kde: Hradec Králové, u Spize doma
Pořádá: Martin "Doktor" Čepelík, Spize
Počet účastníků: 6 (3 muži, 3 ženy)
Účast: na ohlášení na mail
Kontakt: zc.manzes|ezipS#zc.manzes|ezipS
Odkaz na Databázi: http://www.larpovadatabaze.cz/hra.jsp?id=41
Sdílet: Facebook


O hře

Vážená paní / Vážený pane, přijměte, prosím, laskavé pozvání na jeden mimořádný večírek s mimořádnými hosty. Věřím, že na tento večírek budete vzpomínat do konce Vašeho života. Rozhodnete-li se moji nabídku přijmout, dostavte se, prosím, na adresu 1727 Salisbury Street, St. Louis dne…

Jeden pokoj, jeden hostitel, šest hostů, šest příběhů, teď a jen o něco dále, než tady. To je komorní larp Hra. Rozhodnete-li se přijmout pozvání na tento larp, ztvárníte během necelých tří hodin jednoho z hostů tohoto zvláštního setkání. Hra je především konverzačním larpem, který je zaměřen na prožívání pocitů jednotlivých postav, které si přinesly svůj příběh do jednoho bytu kdesi v americkém St. Louis.

Příběh se odehrává v současnosti v americkém St. Louis a není potřeba předem znát žádná zvláštní fakta ohledně místa, kde se Hra odehrává či reálií současných Spojených Států. Příběh je vystavěn v reálném světě, bez přítomnosti magie či nadpřirozených jevů jakéhokoli charakteru. Informace o jednotlivých postavách obdrží hráči před začátkem hry na jednom papíru formátu A4.
--——

Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License