Dark Knight
dark.png

Kdy: ?
Kde: Náchod
Pořádá: Sir Gergon
Počet hráčů: cca 20
Vlastní stránky: http://www.parelian.wz.cz/
Účast: volná na ohlášku
Kontakt: zc.manzes|nogreg.ris#zc.manzes|nogreg.ris


Legenda

Temná noc, všude ticho a klid. Mladý pár jde ulicí a tiše si povídá. Najednou se mihne mezi domy stín. Vynoří se neslyšně těsně za dvojicí a chystá se zaútočit. Už se k tomu nedostane. Ze tmy vyběhne jiný muž.. V ruce se mu zableskne stříbro. Stín se poleká a couvne. Vyděšená dvojce se rozhlíží a neví co dělat. Nakonec rozhodne strach a oni utečou. Ale to již stojí stín a muž proti sobě. stín otevře ústa a zablesknou se mu tam špičáky. Muž vytáhne stříbrný meč. A začíná boj! Začíná boj mezi mužem a stínem. Začíná boj mezi Světlem a Temnotou. Začíná DARKNIGHT !


Pravidla

v.0.8


Charaktery

Dartas

Služebníci Temnoty - Dartasové:
Je to temná strana světa neustále se bránící a bojující proti silám Světla.
Strom povolání: Na spodu stromu je uhranutý, ze kterého se může stát čarodějnice. Ta se potom rozhoduje, zda se stane démonem, nebo temnonošem. Avšak pouze z temnonoše se může stát Pán temna (Lord of dark), nebo Temná paní (Dark lady).

Dan-itae

Jeden z následovníků Diera an Lastamera založil svůj klan a pojmenoval ho Dan-itae. Jmenoval se Shadolax. Utvořil Triádu a od té doby existovali vždy čtyři pánové. Jeden byl předtavený a byl to Temný princ. Jemu pomáhala právě Triáda. V Triádě byl Padlý anděl, Stín a Smrtihlav. Potom upadli v zapomění a jen tak tak přežívali po dlouhá staletí v prachu měst. Předávali své umění z generace na generaci a doufali ve znovuzrození. Teprve Shadow opět začal dávat dohromady Triádu. Stal se Princem a začal hledat další tři. Jeho hledání stále pokračuje.

Světlo

Vyznavači Světla:
Je to světlá strana světa neustále se bránící a bojující proti silám Temnoty.
Strom povolání: Na spodu stromu je lovec, ze kterého se může stát vymítač. Ten se potom rozhoduje, zda se stane světlonošem, nebo zaklínačem. Avšak pouze ze světlonoše se může stát Pán světla (Lord of light), nebo Světlou paní (Light lady).

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License