Crisis
crisis.png

Kdy:
Kde: Pardubice
Pořádá: Tete
Počet hráčů: 6 - 8
Účast: na pozvánku
Kontakt: zc.liame|t.etet#zc.liame|t.etet


Legenda

Píše se rok 2119. Zásoby ropy a zemního plynu docházejí. Hodnota většiny světových měn naprosto ztratila hodnotu. Hrozí hladomor a nespokojenost obyvatel roste. Lidstvo se přes veškerý svůj technický i vědecký pokrok ocitá na pokraji propasti. Vyždímalo totiž svoji rodnou planetu skrz naskrz a nyní, když nic nezbylo, se schyluje k bouři. Existuje ale jedna cesta. Vůdci zbývajících zemí byli pozváni skupinou, která si říká Ilumináti, na schůzi do jednoho bytu v centru města a budou postaveni před možná nejtěžší rozhodnutí, jakému kdy musel kdo čelit.
Budou schopni rozhodnout se tak, jak je pro lidstvo nejlepší, a zajistí mu mír a prosperitu po další tisíciletí, nebo ho naopak uvrhnou zpět do pravěku, odkud ale již nikdy nebude návratu?


O hře

Jedná se o futuristický komorní LARP, pro 6 - 8 hráčů. Všichni hráči dostanou informace o postavě, kterou budou hrát na zhruba 2 - 4 A4 a dostatek prostoru pro seznámení se a sžití se s postavou. Jako kostým je vyžadován moderní společenský oblek. Notebook nebo jiné příslušenství, je výhodou. V případě, že plánujete používat takovéto zařízení, dejte mi vědět, místo papírové podoby dokumentů dostanete elektronickou, čímž budete mít možnost zajistit si lepší bezpečí Vašich tajných informací.


Od organizátora

Rozhodl jsem se pozvat několik lidí na larp, který se bude veskrze odehrávat ve sféře vysoké politiky. Je to můj první samostatný projekt, nehodlám ho podcenit i proto. Kvůli mým důkladným přípravám jsem ho musel odsunout až na jaro roku 2009, nicméně pokud se mi podaří splnit všechny mé vysoké požadavky, půjde o kvalitní záležitost. V přípravách počítám se sepsáním dějin od nynějška do krizového roku, aby se představitelé jednotlivých vládních mocností mohli pohádat na konkrétní bázi informací. Také očekávám kultivované chování, společenský oblek a vůbec zábavu, jakou si občas představujeme, když přemýšlíme o složitých diplomatických jednáních v uzavřeném kruhu zasvěcených. A kdo ví, zdali se někde podobným způsobem nerozhoduje o osudu světa třeba právě teď.
Doufám, že když se první setkání podaří, bude možné tento larp zopakovat s jinými lidmi.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License