Coffee House
coffee.png

Kdy: 5. - 8. 7. 2012 (podle aktuálního rozvrhu)
Kde: Letohrad
Pořádá: HZNM-con, Aleš
Počet účastníků: 7 - 8
Účast: V rámci HZNM-conu
Vstupné: dobrovolné
Odkaz: http://hznmcon.tntsystems.cz/coffee
Kontakt: přihlášení v rámci tohoto odkazu
Sdílet: Facebook


O hře

Komorní larp v prostředí útulné kavárny a čerstvého denního tisku.
Máte rádi kávu, která vzkřísí i mrtvého? Čekané i nečekané události, jež mohou změnit směr vašeho životního putování a možná i celého města? Pak přijďte ochutnat náš malý komorní larp, ve kterém se setkává viditelné s neviditelným a sladké s hořkým. A to vše v posledních hodinách volebního zápasu o město! Každý má své motivy, ale je na každém pro co se nakonec rozhodne!

Larp to bude nový, a přestože začátečnický, tak se pokusí potěšit hráče, jak jen to půjde. Herně bude záležet na hráčích, jak se chopí připravených rolí a je jisté, že i malé rozhodnutí může mít velký vliv. Hra je pro 7-8 hráčů, vyjma organizátora, který se bude také účastnit, proto půjde o mírně experimentální podnik - to také z důvodu účasti několika neozkoušených novinek a mechanismů.
Každý, kdo by se rád zúčastnil, bude mít na výběr z náročnější role (2x), klasické (4x) či oddychovější role (1x) nebo role novináře (1x), která je nejspíš mimo kategorie.
Podle toho, co si vyberete vám bude dána/nabídnuta připravená role, kterou si budete moci rámcově upravit pro vlastní "pohodlí".

Cílem hry je prožít dobrodružství i legraci, staronové situace a pochutnat si na šálku kávy ve společnosti dobrých přátel i nepřátel.


Pro zvědavé hráče ukázka z událostí onoho dne:

Sworlly post - denní tisk

Přední muži v kavárně Na rozhraní
Dnešní den je významný nejen pro našeho starostu pana Hammera, ale především pro předního podnikatele města Sworlly, Ronalda Whitea, který toužebně vyhlíží okamžik svého triumfu - zbudování nového Centra v samém srdci našeho prosperujícího města.
Přestože se objevují kritici, kteří poukazují na jisté propojení pana Whitea s majiteli místních heren, není nejmenší důvod se domnívat, že by se toto mělo dotknout jeho čistě mecenášského projektu.
Již před několika lety zahájil jednání s místostarostou, dnešním starostou Hammerem,
a nebýt politováníhodné nehody jeho společníka, zajisté by se byl projekt již dávno uskutečnil. Nikdo si však nemyslí, že by za tím byli nějaké nadpřirozené příčiny.
Nyní tedy napjatě očekáváme další události a doufáme, že místní zchátralé Centrum mládeže uvolní místo rozpínající se síle města pro blaho nás všech.
To vše samozřejmě závisí na výsledku právě probíhajícíh voleb! A právě proto se město nervózně zmítá v posledních hodinách volebního zápasu. Zvítězí starosta Hammer nebo jeho soupeř, lidumil Henry Meyer? Co všechno to může ovlivnit a jaký dopad to bude mít na životy obyvatel našeho milovaného města? Sami jsme zvědaví a zajisté vás budeme v pravidelných intervalech informovat o výsledcích probíhajícího boje.

Menu kavárny Na rozhraní

Čerstvě otevřená káva
rozpustná……….10 centů
turecká………….8 centů
latté………………1 dollar
cappucino………1,2 dollaru

Čaje nečekané
ovocný………….5 centů
černý……………5 centů

Dobroty k rozkousnutí
toast…………………1/2 dollaru
sušenky…………….20 centů
sušené ovoce……..30 centů
rozsypané oříšky - zdarma

Těšíme se na vaší návštěvu.


Diskuze

Add a New Comment
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License