Bitva 24. 2. 2007
ctvrtek.png

Kdy: 24. 2. 2007
Kde: Letohrad
Pořádá: Zorhajn
Počet hráčů: 20
Vlastní stránky: http://www.zorhajn.org/event.php?id=bitva2007_1
Účast: volná
Kontakt: Sanguinarr(a)gmail.com


Informace k zimní tradiční Zorhajnské bitvě

letos speciálně na bahně.

Sraz v sobotu 24.2. v 10:00 v Letohradě na náměstí u kašny. Kdo neví, kde to je a přijede vlakem, tak ať napíše a někdo pro něj přijde. Samotná bitva se bude odehrávat v Letohradském zámeckém parku, takže, kdo by přišel pozdě, ať nás tam někde najde, přehlídnout nás asi nepůjde.

Večer po bitvě se provede strategický přesun do Kamelotu v Kunvaldě, kde se bude za bujarého veselí pokračovat v zimních radovánkách a bitkaření. Kapacita Kamelotu je neomezená, problém bude jen s logistikou, jelikož tam nejezdí autobusy. Budem mít nějaký auta, tak se při nejhorším pro někoho otočíme dvakrát. V neděli jede z Kunvaldu do Žamberka bus v 7:18 ráno, popřípadě se může zase zneužít nějaké auto.

Příběh

Příběh je bitvy je elegantní, založený hlavně na roleplayngu, bude doufám upřesněn, možná až na místě. Poeticky nazvaný „Jak skřítci chránili ledové království před obry“:

Žili byli skřítci v krásném ledovém království, ve kterém vládla krásná ledová královna, tam se veselili a užívali si zimy a mrazu. Jednoho dne se zlá bahení čarodejnice rozhodla, že to ledové království zničí. K tomu si zavolala na pomoc strašlivé a silné bahení obry. S nimy se vydala rozdrtit tu ledovou říši, jejíž centrum bylo někde kolem toho altánu, jak u něj vždycky hrajem… ovšem nepočítala s tím, že skřítci umějí kouzlit…

Příběh není nijak závazný, bude založemý hlavně na roleplayngu, pravidla snad ani nebudou (FAS 3 životy, nějaká kouzla pro skřítky), rozdělení do stran se provede na místě, jinak si udělejte kostým a zvolte zbraně pro rasu kterou budete chtít hrát (to rozdělení se nějak udělá).

Podle nálady a masového mínění se můžou provádět i další nostalgické bitevní činnosti, např. CTF, ragby, bitva o regenta :-) …

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License